معرفی وبلاگ
این وبلاگ با استعانت از خداوند متعال و با پشتوانه بر تجربیات ازمونهای نظام مهندسی و تواناییهای علمی و مهندسی و تدریس دروس تخصصی مهندسی برق ، اقدام به ارائه خدمت نموده است .مرتضی آقاجانی09124983481
دسته
جداول کاربردی
نرم افزار
كارشناس دادگستري
کلیدواژه
سایتهای مفید
كتاب
قوانين
دانلود ها
نشریات فنی موردنیاز
استاندارد-بخشنامه
آیین نامه های برقی
منابع اصلي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 66286
تعداد نوشته ها : 11
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
سایت تخصصی نظام مهندسی برق

دسته ها :
hello welcome to my page  Images
ورود شما را به این وبلاگ خوش آمد میگویم . تدریس خصوصی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی برای عزیزانی است که به دلیل مشغله و کمبود وقت نمیتوانند در این آزمون موفق شوند . این آزمون در عین این که راحت است ، سخت هم است زیرا نکات و قلقهایی دارد که یک فرد باتجربه میبایست به شما منتقل کند. مطمئن باشید شرکت در این کلاسها برای شما سودمند خواهد بود و ضرری نخواهید کرد . سعی کنید در این آزمون از تجربیات دیگران استفاده نمایید تادر همان دفعه اول قبول شوید. اگرنتوانید در نوبت اول یا دوم قبول شوید کم کم قبولی برایتان سخت خواهد شد.در ادامه مطلب سرفصل دروس قرار داده شده است که برای آشنایی بیشتر میتوانید به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید.
قابل ذکراست مدیریت این وبلاگ جهت کمک به شما مهندسین گرامی ،مشاوره حضوری و تلفنی را در برنامه کاری خود قرار داده است .با سپاس.

                                                                                                                                           
دسته ها :
که راهنمای موارد زیر است:
    راهنمای ثبت نام
    ثبت نام
    مواد آزمون
    نمونه سوالات
    تائیدیه ثبت نام
    راهنمای شرکت در جلسه آزمون

    کارت ورود به جلسه آزمون مهندسی
    راهنمای اعلام نتایج
    اعلام نتایج
نتایج آزمونهای سالهای اخیر
نکته مهم : قبل از شرکت و ثبت نام در آزمون ، راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه فرمایید  و منابع آزمون را به دقت از نظر سال نشر بررسی فرمایید ...

تهیه کلیدواژه :http://kelidvajeh.ir/all-22-branches-of-the-national-building-regulations-special-topics-keyword-persian-date-aban-93-test.html/
دسته ها :
سایت بسیار مفید جهت پاسخ به سوالات شما در زمینه های مختلف برق :
http://electrical-riddles.com/?lang=fa

سایت پرسش و پاسخ
http://q-power.blogfa.com/cat-2.aspx
دسته ها :

جهت دریافت مطالب مفید در مورد سیستمهای روشنایی و جریان ضعیف،روی  ادامه مطلب کلیک نمایید                                      
دسته ها :
جهت دريافت مطالب مفيد در مورد سيستمهاي نيرو و اتصال زمين،روي  ادامه مطلب كليك نماييد
FigF12.jpg
دسته ها :
جهت دريافت مطالب مفيد در مورد حفاظت و اتصال كوتاه ،روي  ادامه مطلب كليك نماييد

                      

جهت دريافت مطالب مفيد در مورد ترانسفورماتورها،روي  ادامه مطلب كليك نماييد

جهت دريافت مطالب مفيد در مورد اصلاح ضريب قدرت،روي  ادامه مطلب كليك نماييد

جهت دريافت مطالب مفيد در مورد كابلها ،روي  ادامه مطلب كليك نماييد
كابل برق
نكاتي كه رعايت آنها براي شركت كنندگان آزمون نظام مهندسي ميتواند مفيد باشد :

1-كليه لوازم و كتابهاي مورد نياز را از شب قبل آماده نماييد  و تك تك آنها را چك نماييد. شايد اين موضوع براي شما مطلب ساده اي به نظر برسد اما براي من همين مشكل پيش آمد . چون تك تك چك نكردم يكي از كتابها را در اختيار نداشتم و تعداد سوالات زيادي هم از آن كتاب آمده بود كه متاسفانه باعث به هم ريختن روحيه و تخريب امتحان گرديد . خيلي مهمه . دست كم نگيريد . قابل توجهاست كه در آزمون نظام مهندسي همه چيز مهم است.


كتاب وكليه  منابع معرفي شده  ، يادداشت ها و نت برداري ها فرمولهاي مورد نياز ،ماشين حساب   ، مداد، خودكار و هر آنچه فكر مي كنيد سر جلسه آزمون بدان نياز پيدا خواهيد كرد را آماده كنيد. .

2- سعي كنيد طوري خود را براي آزمون آماده كنيد كه حداقل بعداظهر روز قبل از امتحان به امور آرامش خود بپردازيد و در ضمن به حوزه محل امتحاني خود سري بزنيد . شب زود بخوابيدو صبح زود بيدار شويد. رعايت اين نكات باعث قوت قلب ميگردد.

3- قبلاز شروع آزمون كتابها را از كيفتان بيرون آورده و جلوي خود روي زمين بترتيبي بچينيد كه دسترسي به آنها آسان باشد .معمولا اولين سوالات  در زمينه قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان  است .

4- در شروع آزمون سراغ سوالاتي برويد كه در آن تبحر داريد. توجه داشته باشيد كه اگر 50 درصد سوالات را جواب دهيد قبول هستيد پس آرام باشيد.

  5-  به هنگام پاسخگويي ابتدا سوال را بدقت بخوانيد - بدقت بخوانيد و بدقت بخوانيد سپس پاسخها را مرور كنيد . توجه داشته باشيد كه آزمون نمره منفي دارد.

6- اكثر سوالهاي آزمون تشريحي هستند و نياز به محاسبات زياد ندارند لذا خود را در گير سوالات محاسباتي نكنيد و بعد از سوالات تشريحي سراغ آنها برويد.

7- هر سوالي را كه پاسخ قطعي داده ايد آنرا علامت بزرگ بزنيد كه در هنگام مرور كاملا مشخص باشندتا وقت شما را نگيرند.

8-در جواب دادن به سوالات كتابهاي قانون نظام مهندسي - نظامات اداري و شبيه اين توجه داشته باشيد كه الحاقات و تصحيات و حذفيات آخر كتاب و متن كتاب ميتوانند خيلي مهم باشند پس به آنها توجه كنيد . من شخصا ضربه اين كار را خورده ام.

استفاده از كليد واژه يا واژگان كليدي كمك خوبي به زدن تستهايي كه مستقيم از متن كتاب انتخاب شده اند مي كند .(جهت راهنمايي بيشترتماس بگيريد09124983481)

9-سعي كنيد در كار كردن با ماشين حساب سرعت خود را بالا ببريد . خيلي مهمه

10-دوست عزيز يك نكته ميخوام بگم و اونم اين است كه تقلب نكنيد . چون قراره شما از قبولي اين آزمون پول درآوريد فلذا سعي كنيد به حلال يا حرام بودن آن توجه داشته باشيد . شايد در آن لحظات قبولي برايتان مهم باشد ولي بعدها افسوس خواهيد خورد.

البته در سالهاي اخير برنامه ريزي آمون طوري است كه   ترتيب سوالات شما با نفر جلو ، چپ ، راست و عقب شما فرق مي كند بنابراين سعي نكنيد از روي كسي تست بزنيد  چون كليد سوالات متفاوت است . حتي اگر هم متفاوت نبود باز هم تقلب نكنيد.


جمله زيبايي در انگليسي ضرورت برنامه ريزي درفعاليت ها را به خوبي منعكس مي كند كه به قانون طلايي 6pمعروف است :

  Proper Prior Planning Prevents Poor Performance
برنامه ريزي قبلي مناسب ، مانع عملكرد ضعيف مي شود


بنابراين هر چقدر قبل از آزمون برنامه ريزي و تلاش كرده باشيد به همان نسبت نتيجه خواهيد گرفت ..


دسته ها :
X